Ar Dievas egzistuoja?
 
Jeigu nebūtų Dievo, reikėtų Jį išgalvoti. – Volteras.
Taigi Dievas iš tikrųjų egzistuoja.
Jeigu žmogus yra nusistatęs netgi prieš galimybę, jog Dievas yra, tuomet jokie įrodymai jam nieko neįrodys.
 
Kai tikime galimybe, jog Dievas egzistuoja, Biblija sako, kad yra žmonių, kurie matė pakankamai įrodymų, bet nutylėjo tiesą apie Dievą.

Daug pavyzdžių rodo, kad Dievas egzistuoja. Štai keletas:

Žemė... jos dydis yra idealus. Žemės dydį ir atitinkamą sunkį išlaiko plonas azoto ir deguonies dujų sluoksnis, nusidriekęs tik 50 mylių nuo Žemės paviršiaus. Jei Žemė būtų mažesnė, joje nebūtų atmosferos kaip ir Merkurijaus planetoje. Jei Žemė būtų didesnė, jos atmosferą sudarytų laisvas vandenilis kaip Jupiteryje. Žemė yra vienintelė žinoma planeta, aprūpinta atmosfera iš gero dujų mišinio, kuris palaiko augalų, gyvūnų ir žmonių gyvybes.

Žemė yra nutolusi tinkamu atstumu nuo saulės. Atsižvelgiant į temperatūros svyravimus, su kuriais mes susiduriame, yra maždaug nuo -30 iki +120 laipsnių. Jeigu Žemė būtų šiek tiek toliau nuo saulės, mes visi sušaltume. Jeigu šiek tiek arčiau - mes sudegtume. Netgi mažytis pakitimas Žemėje saulės atžvilgiu padarytų gyvenimą neįmanomu. Žemė išlaiko tinkamą atstumą nuo saulės, kai ji sukasi aplink saulę maždaug 67000 šviesmečių greičiu. Taip pat ji sukasi aplink savo ašį, leisdama kiekvieną dieną visam Žemės paviršiui būti šiltu arba šaltu.

Ir mūsų mėnulis yra idealaus dydžio ir atstumo nuo Žemės dėl jo gravitacinės traukos. Mėnulis sukelia svarbius vandenyno potvynius ir atoslūgius, taigi vandenyno vanduo neužsistovi ir sulaiko mūsų didelius vandenynus nuo išsiliejimo į žemyną.

 
Vanduo... spalvingas, kvapnus ir beskonis, ir jau nei viena gyva būtybė negali be jo išgyventi. Augalai, gyvūnai ir žmonės daugiausia sudaryti iš vandens (apie du trečdalius žmogaus kūno sudaro vanduo). Jūs pamatysite, kodėl vandens savybės yra nepaprastai susiję su gyvybę:
 
Jis turi nepapratai aukštą virimo ir šalimo laipsnį. Vanduo suteikia galimybę gyventi aplinkoje, kur temperatūra nepastoviai svyruoja, palaikydamas stabilią mūsų kūno temperatūrą. Vanduo yra universalus tirpiklis. Ši vandens savybė reiškia, kad tūkstančiai chemikalų, mineralų ir maistingųjų medžiagų gali būti išnešiojamos mūsų kūne ir mažiausiose kraujagyslėse. Vanduo taip pat yra chemiškai inertinis. Be medžiagų sudėties, kurią jis sudaro, vanduo leidžia kūnui įsisavinti ir naudoti maistą, vaistus ir mineralus. Vanduo turi unikalų paviršiaus tamprumą. Vanduo gali tekėti augalais į viršų, duodamas gyvybingumą ir maistingąsias medžiagas net aukščiausių medžių viršūnėms. Vanduo šąla nuo paviršiaus žemyn ir teka, todėl žuvys žiemą gali jame gyventi.
97 procentai žemės vandens yra vandenynuose. Bet mūsų žemėje yra sukurta sistema, kuri iš vandens išgauna druską ir paskirsto tą vandenį po visą Žemės rutulį. Išgarinus vandenynų vandenį lieka druska, kuri suformuoja kalnus. Jie lengvai kinta su vėju ir pasiskirsto po žemę augmenijai, gyvūnams ir žmonėms. Tai cirkuliuojanti vandens valymo sistema, aprūpinanti planetos gyvybes.
 
Ar tikrai Dievas egzistuoja?
 
Pažvelgus į visus šiuos faktus, galima padaryti išvadą, kad mylintis Dievas egzistuoja ir Jis davė mums visko, ko reikia gyvenimui. Dievas gali būti pažintas kiekvieno, Jo ieškančio žmogaus.
 
Tikėkite Dievu ir būsite išgelbėti.
 
nes „Teisusis gyvens tikėjimu“. 
 
 
  © 2008 Dievas.net